Still you Just Better!

Everyday | Every Time

+90 543 631 65 76

Sorumluluklarımız

Estelot Sağlık Turizm Acentesi ile iletşime geçtiğiniz andan itibaren bizim siz değerli müşterilerimize karşı Sorumluluklarımız oluşmaya başlar. Bu sorumlulukları yerine getirirken ilk önceliğimiz sizlerin sağlığı ve tedavi sürecinizin Hijyenik ortamda gerçekleşmesini sağlamaktır.

Seyahat

Bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren siz değerli müşterilerimizin en konforlu şartlarda Türkiye'ye ulaşması için Uçak Bileti ve Vize işlerimlerinizle ilgilenmek!

Transfer

Türkiye'ye gelişinizden itibaren sizleri havaalanında karşılayıp Konaklama hizmetlerinizi yerine getirmek üzere hotelinize transferinizi gerçekleştirmek.

Uzman Doktor ve Hastane Randevusu

Tedaviniz öncesi sizlerden talep edeceğimiz Raporunuz doğrultusunda alanında uzman doktorumuzdan ve hastanelerimizden randevunuzu oluşturmak.

Tedavi

Anlaşmalı olduğumuz Avrupa Standartlarındaki hastanelerimiz, Fizik tedavi merkezlerimiz ve termal tesislerde Tedavi öncesi hazırlıkların ve Tedavinizin gerçekleşmesini sağlamak.

Tedavi Süreci

Tedaviniz sürecinde sizlerin her türlü isteğinişz ve ihtiyaçlarınız için ekibimiz tarafından sizlere Tercümanlık ve Danışmanlık sağlamak!

Tedavi Sonrası

Tedavinizin sona ermesi ile birlikte sizlerin hava alanına tranferini sağlamak ve Kontrol, izleme sürecinizin takibini sağlayarak gerekli görüldüğü durumlarda Doktorunuzdan tekrar randevu oluşturmak.

Nasıl yardımcı olabiliriz?