Still you Just Better!

Everyday | Every Time

+90 543 631 65 76

Burun Esteği (Rinoplasti)

Yüzün ortasındaki konumu nedeniyle, burnumuz yüzün önemli bir estetik elementidir. Doğuştan gelen şekil bozuklukları, boyut ve nefes alıp verme problemleri rahatsız edici olarak algılandığından yada görünüşlerinden memnun olmayan ve düzeltilmesi gerektiğine inanan, kendini iyi hissetmek isteyen kişiler burun estetiği yaptırmak için günümüzde sıklıkla burun estetiği yaptırmak üzere kliniklere başvururlar

At karnından yiğit burnundan bellidir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun ucundaki asimetriler, kamburluklar, uzun burunlar veya küçük bozuk detaylar dikkat çeker ve kişinin görüntü bakımından olumsuz olmasını önemli ölçüde etkiler. Uzman doktorlar burnunuzu düzeltmek için size çeşitli farklı cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemler sunarlar. Fonksiyonel bozuklukların ve büyük asimetrilerin kalıcı olarak giderilebildiği genel anestezi altındaki cerrahi rinoplastiye ek olarak, modern estetik, vücutta doğal olarak bulunan aktif bileşen hyaluron ile enjeksiyonlar da sunar.

Bu şekilde, en iyi asimetrik oranlar, ameliyat riski olmadan yüzünüzü daha çekici hale getirmek için hedeflenmiş bir şekilde tedavi edilebilir. Burnunuza yeni bir şekil vermek için uzmanınız en iyi şekilde çalışarak, operasyon sonrası hiç yara izi görülmemesini sağlar. aletler kullanarak, burun yumrularının kemikli ve kıkırdaklı kısımlarını çıkarabilir veya bir eyer burnunu doldurabilir. Burnun ucu yükseltilebilir. Kişiye özel zevklerin yanı sıra bu operasyonlarda sınırlı burun solunumu da düzeltilir

Estelot Sağlık Turizm Acentesi

4 Yorum

Georgia Reader

Et rerum totam nisi. Molestiae vel quam dolorum vel voluptatem et et. Est ad aut sapiente quis molestiae est qui cum soluta. Vero aut rerum vel. Rerum quos laboriosam placeat ex qui. Sint qui facilis et.

Aron Alvarado

Ipsam tempora sequi voluptatem quis sapiente non. Autem itaque eveniet saepe. Officiis illo ut beatae.

Nolan Davidson

Distinctio nesciunt rerum reprehenderit sed. Iste omnis eius repellendus quia nihil ut accusantium tempore. Nesciunt expedita id dolor exercitationem aspernatur aut quam ut. Voluptatem est accusamus iste at. Non aut et et esse qui sit modi neque. Exercitationem et eos aspernatur. Ea est consequuntur officia beatae ea aut eos soluta. Non qui dolorum voluptatibus et optio veniam. Quam officia sit nostrum dolorem.

Kay Duggan

Dolorem atque aut. Omnis doloremque blanditiis quia eum porro quis ut velit tempore. Cumque sed quia ut maxime. Est ad aut cum. Ut exercitationem non in fugiat.

Nasıl yardımcı olabiliriz?