Still you Just Better!

Everyday | Every Time

+90 543 631 65 76


Hakkımızda

Estelot Sağlık Turizm Acentesi olarak Gelişmekte olan, dinamik dünya sağlık turizmini yakından takip ederek, alanında uzman çalışanları ile sağlık turistinin tedavi öncesi ve sonrası tüm süreçlerinin yakın takibi gibi hizmetleri hasta memnuniyeti çerçevesinde yöneterek kaliteli, hızlı, ve konforlu hizmet sağlanması için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilerek uluslararası sağlık turizmi yetki belgesini almaya hak kazanmış olan aracı sağlık kuruluşumuz Estelot Sağlık Turizmi Acentesi; aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığından TÜRSAB yetki belgesi ile yetkilendirilerek başta İstanbul ve Antalya şehirlerinde olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen hastalarımızı yıllardır başarılı bir şekilde tüm Türkiye’de ağırlamaktayız.

Ülkemize attığınız ilk adımdan itibaren,ana dilinizde konuşan rehberlerimiz ve tıbbi danışmanlarımız ile sizleri karşılıyor, VIP transfer araçlarımız ile havaalanı transfer süreçlerinizi titizlik ile yönetiyor, kaliteden ödün vermeyen otellerde konforlu konaklamanızı sağlıyoruz. Şikayetleriniz üzerine planlanmış olan, sizlere en uygun, yüksek standartlardaki, anlaşmalı olduğumuz özel sağlık tesisleri ve kliniklerde tedavinizi ve ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılıyoruz.

Estelot Sağlık Turizmi Acentesi olarak; tedavi süreçleriniz sona erdiğinde, ülkenize geri dönüş sürecinde, tüm seyahatiniz boyunca sorunsuz ve mutlu bir yolculuk geçirmeniz için tüm verimliliğimiz ile çalışıyoruz. Ülkenize geri döndükten sonra, profesyonel tıbbi danışman ekibimiz, düzenli aralıklarla tedavi sonrası sürecinizi kontrol etmekte, karşılaşabileceğiniz tüm problemlerde Estelot Sağlık Turizmi Acentesi olarak yanınızda olmayı garanti etmekteyiz.

Koşulsuz turist sağlığına odaklı çalışmalarımızla sizlere en iyi hizmeti sunup, her zaman standartların üzerinde performans sergileyerek hizmetlerimizin çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz. Ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınız ve mükemmel vücut görüntünüz için ilk adım buradan başlıyor!

Estelot Sağlık Turizm Acentesi olarak sizlerin sadece tedavi sürecinizde değil bütün seyahat programınızla ilgileniyor
Hem gezip hem de güzelleşmenizi sağlıyoruz.

Telefon:

0850 441 03 63

0543 631 65 76

Web:

https://www.estelot.com/

Nasıl yardımcı olabiliriz?